Rozvrh

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
AEROBIK - Lucka

Sportovní přípravka 5-8 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
KONDICE FITNESS - Petra

Závodní ATS 7-9 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
KONDICE - Alice

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 18.00

AEROBIK - Bára

Přípavka.
Milovice - MŠ Kostička

17.00 - 18.00
AEROBIK - Lucka + Karolína

Závodní ATS 7-9 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
DANCE - Karolína

Přípravka 4 - 7 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
17.00
AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-12 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.00
KONDICE FITNESS - Petra

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30

ZUMBA Eva

ZUMBA závodní
Super Girls 8-14 let
Lysá - ZŠ JAK

18.30 - 19.30
AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-12 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.00

ZUMBA Eva

ZUMBA
Přípravka
Milovice - MŠ Kostička*

17.00 - 18.00
FITNESS - Anička + Eliška

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00
KONDICE Michaela

Kondice - závodní
týmy Lysá - Streetfit

18.00 - 19.00
KONDICE - Alice

Závodní týmy
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.00
DANCE - Bára + Sára

Nezávodní 7-14 let
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.00
19.00
BREAKDANCE - Honza

BREAKDANCE Tým
Lysá - ZŠ BH

19.00 - 20.00

ZUMBA Eva

ZUMBA pro dospělé
Lysá - ZŠ JAK

19.00 - 20.00
20.00
BREAKDANCE - Honza

BREAKDANCE Tým
Lysá - ZŠ BH

20.00 - 21.00

Pondělí

  • AEROBIK - Lucka

    Sportovní přípravka 5-8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-12 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.00
  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní
    týmy Lysá - Streetfit

    18.00 - 19.00

Úterý

  • KONDICE FITNESS - Petra

    Závodní ATS 7-9 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • KONDICE FITNESS - Petra

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA závodní
    Super Girls 8-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    18.30 - 19.30

Středa

  • KONDICE - Alice

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 18.00
  • AEROBIK - Bára

    Přípavka.
    Milovice - MŠ Kostička

    17.00 - 18.00
  • KONDICE - Alice

    Závodní týmy
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.00
  • BREAKDANCE - Honza

    BREAKDANCE Tým
    Lysá - ZŠ BH

    19.00 - 20.00
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA pro dospělé
    Lysá - ZŠ JAK

    19.00 - 20.00
  • BREAKDANCE - Honza

    BREAKDANCE Tým
    Lysá - ZŠ BH

    20.00 - 21.00

Čtvrtek

  • AEROBIK - Lucka + Karolína

    Závodní ATS 7-9 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-12 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.00
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA
    Přípravka
    Milovice - MŠ Kostička*

    17.00 - 18.00
  • DANCE - Bára + Sára

    Nezávodní 7-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.00

Pátek

  • DANCE - Karolína

    Přípravka 4 - 7 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • FITNESS - Anička + Eliška

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
AEROBIK - Bára

Přípavka.
Milovice - MŠ Kostička

17.00 - 18.00

Středa

  • AEROBIK - Bára

    Přípavka.
    Milovice - MŠ Kostička

    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
19.00
BREAKDANCE - Honza

BREAKDANCE Tým
Lysá - ZŠ BH

19.00 - 20.00
20.00
BREAKDANCE - Honza

BREAKDANCE Tým
Lysá - ZŠ BH

20.00 - 21.00

Středa

  • BREAKDANCE - Honza

    BREAKDANCE Tým
    Lysá - ZŠ BH

    19.00 - 20.00
  • BREAKDANCE - Honza

    BREAKDANCE Tým
    Lysá - ZŠ BH

    20.00 - 21.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
ZUMBA Eva

ZUMBA
Přípravka
Milovice - MŠ Kostička*

17.00 - 18.00
18.00
ZUMBA Eva

ZUMBA závodní
Super Girls 8-14 let
Lysá - ZŠ JAK

18.30 - 19.30
19.00
ZUMBA Eva

ZUMBA pro dospělé
Lysá - ZŠ JAK

19.00 - 20.00

Úterý

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA závodní
    Super Girls 8-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    18.30 - 19.30

Středa

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA pro dospělé
    Lysá - ZŠ JAK

    19.00 - 20.00

Čtvrtek

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA
    Přípravka
    Milovice - MŠ Kostička*

    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
DANCE - Karolína

Přípravka 4 - 7 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00

Pátek

  • DANCE - Karolína

    Přípravka 4 - 7 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
AEROBIK - Lucka

Sportovní přípravka 5-8 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00

Pondělí

  • AEROBIK - Lucka

    Sportovní přípravka 5-8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
AEROBIK - Lucka + Karolína

Závodní ATS 7-9 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00

Čtvrtek

  • AEROBIK - Lucka + Karolína

    Závodní ATS 7-9 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
KONDICE - Alice

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 18.00
17.00
18.00
KONDICE - Alice

Závodní týmy
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.00

Středa

  • KONDICE - Alice

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 18.00
  • KONDICE - Alice

    Závodní týmy
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
FITNESS - Anička + Eliška

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00

Pátek

  • FITNESS - Anička + Eliška

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
DANCE - Bára + Sára

Nezávodní 7-14 let
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.00

Čtvrtek

  • DANCE - Bára + Sára

    Nezávodní 7-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
KONDICE FITNESS - Petra

Závodní ATS 7-9 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
17.00
KONDICE FITNESS - Petra

Závodní tým KADETKY 12-14 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00

Úterý

  • KONDICE FITNESS - Petra

    Závodní ATS 7-9 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • KONDICE FITNESS - Petra

    Závodní tým KADETKY 12-14 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
KONDICE Michaela

Kondice - závodní
týmy Lysá - Streetfit

18.00 - 19.00

Pondělí

  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní
    týmy Lysá - Streetfit

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-12 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.00
AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-12 let
Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.00

Pondělí

  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-12 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.00

Čtvrtek

  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-12 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.00
No events available!

Rozvrh hodin ke stažení