Rozvrh

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15.00
AEROBIK - Lucka

AEROBIK přípravka 4-8 let
Lysá - ZŠ JAK

15.45 - 16.45

DANCE - Karolína

Přípravka 4 - 8 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00

AEROBIK - Petra + Lucka

AERBOK Závodní tým
8-10 let - Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 18.00

DANCE - Bára + Sára + Karolína

DANCE Nezávodní
8-15 let - Lysá - Sokol

17.00 - 18.00
FITNESS - Anička + Eliška

FITNESS Závodní tým KADETKY
Lysá - ZŠ JAK

15.30 - 17.00
16.00
ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým KIDS
5-8 let - Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 17.30

AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-13 let
Lysá - ZŠ JAK

17.30 - 18.30

ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým PROFI
8- 15 let - ZŠ JAK

18.30 - 19.30
KONDICE - Alice

AEROBIK Závodní tým 8-10 let
KONDICE Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
17.00
KONDICE - Alice

Fitness tým KADETEK
Kondice Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30

KONDICE Michaela

Kondice - závodní
týmy Lysá - Streetfit

18.00 - 19.00
AEROBIK - Bára - Ema

Přípavka.
Milovice - MŠ Kostička

17.00 - 18.00

ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým HOBBY
8 - 15 let - ZŠ JAK
Milovice - MŠ Kostička*

17.00 - 18.00
AEROBIK - Petra

AEROBIK závodní tým
8 - 10 let - Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00
FITNESS - Petra

FITNESS tým kadetek
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.30
KONDICE - Fanda

KONDICE závodní týmy zumba
profi/ hobby - Lysá - ZŠ BH

18.00 - 19.00

KONDICE Michaela

Kondice - závodní tým aerobiku
9 - 13 let - Lysá - StreetFit

18.00 - 19.00

ZUMBA - Bára + Ema

ZUMBA Přípavka
Milovice - MŠ Kostička

18.00 - 19.00
19.00

Pondělí

  • KONDICE - Alice

    Fitness tým KADETEK
    Kondice Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní
    týmy Lysá - Streetfit

    18.00 - 19.00

Úterý

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým KIDS
    5-8 let - Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 17.30
  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-13 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.30 - 18.30
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým PROFI
    8- 15 let - ZŠ JAK

    18.30 - 19.30

Středa

  • AEROBIK - Lucka

    AEROBIK přípravka 4-8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    15.45 - 16.45
  • DANCE - Karolína

    Přípravka 4 - 8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • AEROBIK - Petra + Lucka

    AERBOK Závodní tým
    8-10 let - Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 18.00
  • DANCE - Bára + Sára + Karolína

    DANCE Nezávodní
    8-15 let - Lysá - Sokol

    17.00 - 18.00
  • FITNESS - Petra

    FITNESS tým kadetek
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.30

Čtvrtek

  • KONDICE - Alice

    AEROBIK Závodní tým 8-10 let
    KONDICE Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
  • AEROBIK - Bára - Ema

    Přípavka.
    Milovice - MŠ Kostička

    17.00 - 18.00
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým HOBBY
    8 - 15 let - ZŠ JAK
    Milovice - MŠ Kostička*

    17.00 - 18.00
  • KONDICE - Fanda

    KONDICE závodní týmy zumba
    profi/ hobby - Lysá - ZŠ BH

    18.00 - 19.00
  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní tým aerobiku
    9 - 13 let - Lysá - StreetFit

    18.00 - 19.00
  • ZUMBA - Bára + Ema

    ZUMBA Přípavka
    Milovice - MŠ Kostička

    18.00 - 19.00

Pátek

  • FITNESS - Anička + Eliška

    FITNESS Závodní tým KADETKY
    Lysá - ZŠ JAK

    15.30 - 17.00
  • AEROBIK - Petra

    AEROBIK závodní tým
    8 - 10 let - Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
No events available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
ZUMBA - Bára + Ema

ZUMBA Přípavka
Milovice - MŠ Kostička

18.00 - 19.00

Čtvrtek

  • ZUMBA - Bára + Ema

    ZUMBA Přípavka
    Milovice - MŠ Kostička

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
KONDICE - Fanda

KONDICE závodní týmy zumba
profi/ hobby - Lysá - ZŠ BH

18.00 - 19.00

Čtvrtek

  • KONDICE - Fanda

    KONDICE závodní týmy zumba
    profi/ hobby - Lysá - ZŠ BH

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
AEROBIK - Bára - Ema

Přípavka.
Milovice - MŠ Kostička

17.00 - 18.00

Čtvrtek

  • AEROBIK - Bára - Ema

    Přípavka.
    Milovice - MŠ Kostička

    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým KIDS
5-8 let - Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 17.30
17.00
ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým HOBBY
8 - 15 let - ZŠ JAK
Milovice - MŠ Kostička*

17.00 - 18.00
18.00
ZUMBA Eva

ZUMBA záv. tým PROFI
8- 15 let - ZŠ JAK

18.30 - 19.30
19.00

Úterý

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým KIDS
    5-8 let - Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 17.30
  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým PROFI
    8- 15 let - ZŠ JAK

    18.30 - 19.30

Čtvrtek

  • ZUMBA Eva

    ZUMBA záv. tým HOBBY
    8 - 15 let - ZŠ JAK
    Milovice - MŠ Kostička*

    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
DANCE - Karolína

Přípravka 4 - 8 let
Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00

Středa

  • DANCE - Karolína

    Přípravka 4 - 8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15.00
AEROBIK - Lucka

AEROBIK přípravka 4-8 let
Lysá - ZŠ JAK

15.45 - 16.45
16.00

Středa

  • AEROBIK - Lucka

    AEROBIK přípravka 4-8 let
    Lysá - ZŠ JAK

    15.45 - 16.45
No events available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
KONDICE - Alice

AEROBIK Závodní tým 8-10 let
KONDICE Lysá - ZŠ JAK

16.00 - 17.00
17.00
KONDICE - Alice

Fitness tým KADETEK
Kondice Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00

Pondělí

  • KONDICE - Alice

    Fitness tým KADETEK
    Kondice Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30

Čtvrtek

  • KONDICE - Alice

    AEROBIK Závodní tým 8-10 let
    KONDICE Lysá - ZŠ JAK

    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15.00
FITNESS - Anička + Eliška

FITNESS Závodní tým KADETKY
Lysá - ZŠ JAK

15.30 - 17.00
16.00

Pátek

  • FITNESS - Anička + Eliška

    FITNESS Závodní tým KADETKY
    Lysá - ZŠ JAK

    15.30 - 17.00
No events available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
FITNESS - Petra

FITNESS tým kadetek
Lysá - ZŠ JAK

18.00 - 19.30
19.00

Středa

  • FITNESS - Petra

    FITNESS tým kadetek
    Lysá - ZŠ JAK

    18.00 - 19.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
DANCE - Bára + Sára + Karolína

DANCE Nezávodní
8-15 let - Lysá - Sokol

17.00 - 18.00

Středa

  • DANCE - Bára + Sára + Karolína

    DANCE Nezávodní
    8-15 let - Lysá - Sokol

    17.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
AEROBIK - Petra

AEROBIK závodní tým
8 - 10 let - Lysá - ZŠ JAK

17.00 - 18.30
18.00

Pátek

  • AEROBIK - Petra

    AEROBIK závodní tým
    8 - 10 let - Lysá - ZŠ JAK

    17.00 - 18.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
18.00
KONDICE Michaela

Kondice - závodní
týmy Lysá - Streetfit

18.00 - 19.00
KONDICE Michaela

Kondice - závodní tým aerobiku
9 - 13 let - Lysá - StreetFit

18.00 - 19.00

Pondělí

  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní
    týmy Lysá - Streetfit

    18.00 - 19.00

Čtvrtek

  • KONDICE Michaela

    Kondice - závodní tým aerobiku
    9 - 13 let - Lysá - StreetFit

    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16.00
AEROBIK - Petra + Lucka

AERBOK Závodní tým
8-10 let - Lysá - ZŠ JAK

16.30 - 18.00
17.00

Středa

  • AEROBIK - Petra + Lucka

    AERBOK Závodní tým
    8-10 let - Lysá - ZŠ JAK

    16.30 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
17.00
AEROBIK - Karolína

Závodní tým 9-13 let
Lysá - ZŠ JAK

17.30 - 18.30
18.00

Úterý

  • AEROBIK - Karolína

    Závodní tým 9-13 let
    Lysá - ZŠ JAK

    17.30 - 18.30
No events available!

Rozvrh hodin ke stažení