SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017

REKREAČNÍ STŘEDISKO LITES  (foto facebook)

VYBAVENÍ AREÁLU:     hotel, sruby, chatky, jídelna, bufet, terasa, vyhřívaný vnitřní bazén, tělocvična, sauna, učebny, venkovní hřiště, venkovní plovárna v sousedním areálu Seba

 OBLEČENÍ:          pyžamo, spodní prádlo na 7 dní, plavky (doporučujeme min. 2x – nestačíme sušit), ponožky ( i na cvičení), tepláky (na ven i do tělocvičny), kraťasy, kalhoty, tílka, trička, mikiny, botasky na ven, bačkory na ubytování, boty k bazénu, boty na cvičení, bunda, pláštěnka, , ručník (do sprchy i k vodě + na cvičení), pokrývka hlavy (vhodná i na cvičení), láhev na pití, flashku (na fotky a hudbu). Na focení: legíny černé krátké elastické (ceremoniál) + černá lambáda (ceremoniál) – pokud nevlastníte zkuste podobné oblečení. Vše, prosím, podepište, děkujeme.

 HYGIENA:            mýdlo, pasta na zuby, kartáček na zuby, hřeben na vlasy, gumičky, sponky, gel (focení), šampón, kapesníčky, krém na opalování, krém po koupání, sprej proti komárům

OSTATNÍ:            blok na psaní a kreslení, tužky, pastelky, dle uvážení stolní hry, kapesné

TELEFON:           NEDOPORUČUJEME – rodiče budou moci zavolat trenérkám v době poledního klidu (bude upřesněno). Trenérky budou mít v případě nutnosti mobil u sebe i mimo polední klid, ale budeme cvičit, takže třeba neuslyšíme vyzvánění. Pokud bude mít dítě vlastní mobil, bude ho moci použít také POUZE v době poledního klidu. Prosíme, vyvarujte se večerních telefonátů. Děkujeme za pochopení.

TRENÉRCE PŘI PŘEDÁNÍ:     zdravotní způsobilost a podepsaná bezinfekčnost od rodičů (zasláno mailem společně s přihláškou) + kartička zdravotní pojišťovny (stačí fotokopie), léky s popisem užívání (v případě, že je má dítě u sebe, stačí informace jak je užívá – pro případnou kontrolu)

NEDOPORUČUJEME:     TABLETY, NOTEBOOKY atd. (za případné cennosti nezodpovídáme), ENERGETICKÉ NÁPOJE, SLADKOSTI A ZÁSOBY JÍDLA – jedná se o sportovní soustředění – děkujeme za pochopení.

ZÁKAZ !!!             CIGARETY, ALKOHOL A JINÉ OMAMNÉ LÁTKY

MÍSTO SRAZU: (dle dohody rodičů doprava vlastní)  Areál rekreačního střediska LITES v sobotu 19.8. v čase 16:30 – 17:00 hod. na parkovišti. Plnou penzi začínáme večeří.

ADRESA:    Rekreační středisko LITES Borovice, Borovice u Mnichova Hradiště 7, 29501

www.arb.cz                50°34´12.9´N  14°55´53.7´E

TRASA:       středisko se nachází 9 km od Mnichova Hradiště. Příjezd po dálnici Praha -Liberec, exit 57. Pokračujte směrem Mimoň – Česká Lípa. Po cca 2km odbočte vpravo, směr Klášter Hradiště nad Jizerou. Dále již pokračujete přes Dolní Bukovinu a Borovici do areálu, přičemž stále držíte směr Vicmanov.

ODJEZD:     v sobotu 26.8. v čase 9:30 – 10:00 (opět stejné místo jako při příjezdu). Plnou penzi končíme snídaní.

PLATBA ZA POBYT:       doplatek bude hrazen hotově při předání (2.000,-Kč). Pokud jste nehradili trenérkám zálohu (1.000,- Kč), zaplatíte celkovou cenu 3.000,-Kč na místě.

TEL.KONTAKTY:   Eva Rejmanová 728970254, Karolína Rejmanová 722012794

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU!