LETNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ CHORVATSKO 2019

MAKARSKÁ RIVIÉRA – letovisko DRVENIK

apartmány PORAT – přímo u krásné pláže

odjezd v pátek 23.8.2019 – návrat v neděli 1.9.2019
Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, sprchou nebo vanou, WC, balkónem nebo terasou s výhledem na moře a s posezením. Stravování : Plná penze – Konoba Jelaš (50 m)

CENA PRO ČLENY SPOLKU DANCE EMOTION: 6.500,-Kč

Uvedená cena zahrnuje: 7x ubytování, 7x plnou penzi, tréninky, doprovodný program, pobytovou taxu, veškeré spotřeby vody a energie, lůžkoviny, závěrečný úklid a autobusovou dopravu.

Závazné přihlášky nutné odevzdat nejpozději do 30.1.2019 trenérkám

 info tel. 728970254

————————————————————————————————

DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ CHORVATSKO 2019 – DRVENIK

TERMÍN:                         odjezd 23.8.2019 – návrat 1.9.2019

JMÉNO A PŘÍJMENÍ:           .………………………………………………………………………….

DATUM NAROZENÍ DÍTĚTE:  ……………………………………………………………………….

 

TRVALÉ BYDLIŠTĚ:             ……………………………………………………………………………..

  (PŘECHODNÉ)                         

 

Zdravotní pojišťovna:         …………………….       č.pasu/OP…………………………

TELEFON (na který bude možné kdykoliv zavolat): ……………………………………….

OTEC DÍTĚTE: ……………………………………………………………TEL………………………….

MATKA DÍTĚTE: ………………………………………………………….TEL………………………….

Závaznou přihlášku je nutné odevzdat trenérce do 30.1.2019.

Cena pobytu 6.500,-Kč. Nevratnou zálohu ve výši 2.000,-Kč uhraďte, prosím, do konce března2019 na účet spolku č. 223921413 / 0600 – Moneta Money Bank Lysá nad Labem – variabilní symbol =5, poznámka jméno a příjmení. Doplatek 4.500,-Kč musí být zaplacen na účet spolku do konce června 2019.

V ceně ubytování, plná penze/all inclusive, sportovní program, organizovaný program, autobusová doprava. Pozor – neobsahuje cestovní pojištění – je třeba zajistit zákonným zástupcem. Nutné zajistit také platný cestovní pas a souhlas s vycestováním se sportovním klubem.

Potvrzení a souhlas :

Potvrzuji správnost údajů uvedených v  této přihlášce a dávám tímto výslovně souhlas s tím, aby trenéři zpracovávali v  souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, osobní údaje uvedené na této přihlášce a  v prohlášení zákonných zástupců dítěte ve smyslu tohoto soustředění. Zároveň dávám souhlas k tomu, aby fotografie a videonahrávky, získané a pořízené v průběhu tohoto soustředění byly použity pro prezentaci spolku.

Přihlašuji závazně své dítě na toto sportovní soustředění, souhlasím s podmínkami a platbou za pobyt. Platbu za pobyt uhradím ve stanoveném termínu.

 

………………………………………………..              ………………………………………………..              datum a místo                                            podpis zákonného zástupce