PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR 20.8.-24.8.2018 – INFO

LYSÁ NAD LABEM 20.8. – 24.8.2018

 MÍSTO SRAZU: V pondělí 20.8.2018 společný sraz v ZŠ Litol v tělocvičně v 8:00 hod. – vchod od dětského hřiště brankou (předání dokladů), ostatní dny se můžeme domluvit na předávání v Milovicích nebo v Lysé na nádraží – dle potřeb rodičů.

 VYBAVENÍ AREÁLU: tělocvična, zahrada, hřiště. Děvčata mají v ceně program od 8:00 do 16:00 (taneční a sportovní program, hry, vycházky, celodenní výlet)

STRAVA ZAJIŠTĚNA: . dopolední svačina (10:00), odpolední svačina (15:00), oběd (12:00) a pitný režim (doplnění pití do lahve po celý den). Jeden den bude probíhat celodenní výlet – jídlo i doplnění pití na výletě zajištěno.

 SEBOU: oblečení na cvičení, (mikina – dle počasí), pokrývka hlavy (vhodná i na cvičení), pláštěnka, láhev na pití, malý batoh (na vycházky), boty na cvičení v tělocvičně + cvičební podložka + polštářek (přinést první den a nechají si celý týden v tělocvičně), opalovací krém, sprej proti komárům, jídelní příbor (obědy nám budou dovážet přímo do tělocvičny). Ručník na cvičení + malý ručník po mytí rukou. Blok a psací potřeby. Vše, prosím, podepište. Děkujeme.

 VÝLET: pohodlné oblečení a boty, malý batoh s pláštěnkou, láhev s pitím, pokrývka hlavy, kapesné. Předpokládaný den: středa (možná změna dle počasí).

 TELEFON:   NEDOPORUČUJEME – rodiče mohou zavolat trenérkám v době poledního klidu (12:00 – 13:30). Pokud bude mít dítě vlastní mobil, tak pouze na vlastní riziko a bude ho moci použít pouze v době poledního klidu. NEDOPORUČUJEME: TABLETY, NOTEBOOKY atd. (za případné cennosti nezodpovídáme), ENERGETICKÉ NÁPOJE, SLADKOSTI A ZÁSOBY JÍDLA – jedná se sportovní tábor 🙂

ODEVZDAT PŘI PŘEDÁNÍ: bezinfekčnost podepsaná od rodičů (obdrželi jste společně s přihláškou) + kopii kartičky zdravotní pojišťovny, léky (pokud dítě užívá). DIETNÍ OMEZENÍ – nahlásit potravinové alergie v pondělí při předání. Pokud bude dítě přicházet a odcházet samo – poprosíme o písemné prohlášení rodičů, že může dítě odcházet bez doprovodu. Děkujeme.

PÁTEK 24.8. (závěrečný den): v 15:30 ukázka pro rodiče (děvčata se určitě budou chtít pochlubit co vše zvládla) a závěr tábora – budeme rády pokud se rodiče budou moci dostavit. Děkujeme 😉

 Fotografie a informace z tábora budou průběžně doplňovány na web www.danceemotion.cz a facebook Dance Emotion Lysá nad Labem tak nás sledujte 🙂

TEL.KONTAKTY:  Eva Rejmanová 728970254, Karolína Rejmanová 722012794,  Bára Halušková 733187923, Sára Hendrichová 603989356

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU!