SOUSTŘEDĚNÍ ZÁVODNÍCH TÝMŮ – CHORVATSKO 24.8. – 1.9.2018

PINE BEACH – PAKOŠTANE 24.8. – 1.9.2018

 VYBAVENÍ AREÁLU: plážové apartmány, soc.zařízení, jídelna – terasa (bufetové stravování), písečná pláž s lehátky, venkovní tělocvična, venkovní hřiště, vodní hřiště, sportovní hřiště, venkovní divadlo, lanové centrum. Děvčata mají v ceně stravovací program all inclusive a sportovní program.

 OBLEČENÍ: pyžamo, spodní prádlo na 7 dní, plavky (doporučujeme více), ponožky (na cvičení), oblečení na cvičení, kraťasy, kalhoty, tílka, trička, mikina, boty na chůzi po areálu, boty k moři, boty do vody, boty na cvičení (černé závodní), větrovka, pláštěnka, ručník (do sprchy, ručník k moři + ručník na cvičení), pokrývka hlavy (vhodná i na cvičení), láhev na pití, baterka.

OBLEČENÍ NA VYSTOUPENÍ: kompletní kostým Super Girls (barevné legíny, černá lambáda, růžové tílko I love Zumba, černé boty, náramky a gumičky na účes)

KLUBOVÉ OBLEČENÍ: legíny černé krátké elastické (klubové), klubová mikina DE, černé tílko (hromadná sestava), bílé tílko klubové DE (bude rozdáno u autobusu), černé klubové tričko Tyrolit DE, žluté tílko klubové DE. Pokud něco z klubového oblečení nevlastníte – pište trenérce sms.Vše, prosím, podepište. Děkujeme.

 HYGIENA:  mýdlo, pasta na zuby, kartáček na zuby, hřeben na vlasy, gumičky, sponky, šampón, kapesníčky, krém na opalování, krém po koupání/opalování, sprej proti komárům

 OSTATNÍ:   blok a psací potřeby, dle uvážení stolní hry, malé kapesné v Kč (při zastávkách v ČR) a kapesné v místní měně (pozor buď HRK nebo případně EUR). POZOR: budeme odjíždět v pátek večer a končit budeme obědem, takže si budou muset zakoupit jídlo a pití na celou dobu cesty zpět – předpokládaný příjezd sobota po obědě.

TELEFON:   NEDOPORUČUJEME – rodiče mohou zavolat trenérce nebo zdravotnici v době poledního klidu (13:00 – 14:00). Pokud bude mít dítě vlastní mobil, tak pouze na vlastní riziko. Pokud si bude brát mobilní telefon, nutné přibalit powerbanku.

 ODEVZDAT ZDRAVOTNICI PŘI PŘEDÁNÍ:         zdravotní způsobilost od lékaře a podepsaná bezinfekčnost od rodičů (obdrželi jste společně s přihláškou) + potvrzení o pojištění pro cesty do zahraničí (kartičku od pojišťovny), léky s popisem užívání (v případě, že je má dítě u sebe, stačí informace jak užívá – pro případnou kontrolu)

ODEVZDAT TRENÉRCE PŘI PŘEDÁNÍ: souhlas s vycestováním do zahraničí s úředně ověřeným podpisem rodičů, cestovní pas/OP (dle nahlášení při přihlášce).

NEDOPORUČUJEME: TABLETY, NOTEBOOKY atd. (za případné cennosti nezodpovídáme), energetické nápoje, sladkosti a zásoby jídla ZÁKAZ !!!CIGARETY, ALKOHOL

MÍSTO SRAZU: (společná autobusová doprava)  Parkoviště PENNY pod „nadjezdem“, pátek 24.8.2018, čas srazu bude upřesněn. NUTNÉ VČAS – předání všech dokladů trenérce a zdravotnici.

NA CESTU: polštářek a slabá deka do autobusu, dostatek pití a jídla (Plnou penzi začínáme večeří), léky pokud se dělá v autobuse špatně (nahlásit u autobusu).

 ADRESA: PINE BEACH, PAKOŠTANE, CHORVATSKO  GPS: +43° 54′ 44.95″, +15° 29′ 46.14″

Fotografie a informace budou podle možností doplňovány na web a facebook – záleží na wifi připojení, ale uděláme maximum 😉 Hudba a fotografie budou děvčatům nahrány až během září – nemusí mít flashdisk. Díky za pochopení 🙂

 TEL.KONTAKTY:   Trenér: Eva Rejmanová 728970254,

                            Zdravotnice: Kateřina Trnková 603385313